מטבח כפרי

מטבח כפרי

מטבח כפרי גם בעיר

המטבח הכפרי על סגנונו הפשוט החמים והנעים, הוא מטבח אשר הופך פופולארי ונפוץ יותר משנה לשנה. השימוש בחומרים חזקים כמו עץ מלא, מבטיחים לכם מטבח כפרי שישאר איתכם למשך שנים רבות וישמור על איכותו ויופיו מבלי לאבד אותם. בין אם אתם משפצים מטבח או בונים מטבח חדש. מטבחים כפריים הם סגנון עיצוב שכדי לכם לבחון ולחשוב בכיוונו, בין אם אתם גרים בכפר או בדירה בעיר.

מטבח כפרי – לא רק מקום לבשל בו

התפיסה כיום לגבי מטבחים שונה לחלוטין מהתפיסה שהייתה מקובלת בעבר. פעם המטבח היה מקום שמבשלים בו. היום המטבח הוא מרכז ולב הבית. כמובן שאנחנו עדין מבשלים במטבח וחשוב שהמטבח הכפרי שלנו יהיה פרקטי ונוח. עם זאת מחשבה רבה מושקעת במטבח כמקום מפגש משפחתי אשר יוצר אווירה ביתית חמימה ומזמין את בני המשפחה לשבת יחד.

להכניס אופי כפרי למטבח

מטבח כפרי מאופיין בשימוש בעץ טבעי. הצבעים יכולים לנוע בין חום בהיר לחום כהה. לכל צבע יתרונות משלו. עץ בהיר נותן הרגשה של מרחב ואור, בעוד עץ כהה נותן הרגשה של חמימות ואיכות. בהגיענו לבחור את צבע המטבח הכפרי שלנו, כדאי להתחשב באופי המשפחה שלנו ובטעם האישי שלנו. לבחור בסגנון נקי, קליל ובעץ בהיר? או הסגנון כהה, מהודר ואלגנטי יותר?

מטבחים כפריים – עיצוב

ישנם אין סוף אפשרויות להוסיף יופי למטבח הכפרי שלכם. בין אם על ידי הוספת עציץ חמניות ירוק או מתקן תלייה לסירי ברזל יצוק. לא משנה איזה מהן תבחרו, מחכות לכם שנים רבות של הנאה מהמטבח הכפרי שלכם. שנים של בישולים ריחות ומפגשים משפחתיים נעימים מסביב למטבח.
בהצלחה בבחירת המטבח החדש שלכם!