שטיחים – השיפוץ החכם

שטיחים – השיפוץ החכם

שטיחים – השיפוץ החכם

רוב האנשים שמחליטים על שיפוץ דירה מחליטים גם על עיצוב פנים חדשני וקונים את אותו ריהוט, שטיח, תמונות, וילונות ומוצרים נוספים, עליהם תמיד חלמו ואלו שמוסיפים את אותו 'שיק' עיצובי לדירה. במאמר זה נספק לקוראים מידע כיצד שטיח מקיר לקיר יכול להפוך חדר בעל מראה נחמד לחדר ביתי שמקרין אווירה מיוחדת ואידיאלית לכל משפחה עם ילדים.

סוף סוף שיפוץ

יש אנשים שמתכננים במשך זמן אילו פעולות הם מעוניינים לבצע במהלך שיפוץ וברגע בו יש להם אפשרות כלכלית, הם שוכרים את שירותיהם של מומחים לביצוע השיפוץ. השלב הראשון תמיד יהיה חיפוש אחר אנשי מקצוע מתאימים לביצוע העבודה. תהליך איתור אנשי המקצוע יכלול בדיקה שאכן מדובר על אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון, השוואת מחירים וסגירת הסכם עבודה עם כל אחד מהם.

משום שמדובר על תהליך לא קצר (רבים מתארים אותו כתהליך סיזיפי) רוב האנשים מתייאשים לאחר זמן קצר ושוכרים את שירותיהם של  אנשי מקצוע שמציעים שירותים במחירים נמוכים וקניית חומרים ומוצרים במחירים זולים. כאן חשוב לעצור ולהבין. שיפוץ חייב להיעשות על ידי קבלן שיפוצים מוסמך שמעסיק אנשי מקצוע מוסמכים שיכולים להציג בפני הלקוח את התעודות המתאימות המעידות אל הכשרתם. החומרים לשיפוץ חייבים להיות איכותיים ואת הציוד (אם מדובר על ריהוט, שטיחים, וילונות ומכשירי חשמל) רצוי שהלקוח ירכוש, שהרי לכל אחד יש טעם סגנוני שונה ותמיד יש להקפיד על כך שהמוצרים יגיעו עם אחריות. נכון להיום יש חברות שיפוצים שמציעות את כל השירותים תחת קורת גג אחת, דבר שבהחלט משתלם אם אינכם מעוניינים לבזבז זמן יקר ואינכם מהוקצעים בתחומי השיפוץ.

מסגננים עם חיפוי מתאים

בחירת חיפוי חדש לרצפה ועקירת הבלטות הקיימות הוא תהליך שלוקח זמן ועולה לא מעט כסף. כיום, יש אפשרות להחליט על שיפוץ חכם בו אתם נמנעים מהחלפת הריצוף בבית ובמקום זאת בוחרים שטיח או בשטיחים מקיר לקיר במקום. השטיחים נפוצים זה שנים רבות בכל המדינות בעולם וזאת משום היופי הרב והאווירה הביתית והאינטימית אותה הם משרים על כל חדר בו מניחים אותם. כיום יש אפשרות לבחור שטיח בו אתם מעוניינים בהתאם לייעוד של החדר, יש מרבדים צבעוניים יפהפיים לחדרי הילדים, שטיחים מקיר לקיר, שטיחי שאגי שמשרים אווירה עליזה ויוקרתית, שטיחי לבד וסוגים נוספים של שטיחים וחיפויים בעיצובים מיוחדים, שיעניקו לרצפת הבית או העסק שלכם את אותו מראה יוקרתי ומרשים בו אתם מעוניינים.

לסיכום, שיפוץ בבית או בבית העסק הוא הזדמנות לעצב מחדש את המקום ולהפוך אותו לאותו מקום עליו תמיד חלמתם.