שיפוץ המטבח למשפצי דירה

שיפוץ המטבח למשפצי דירה

משפצים דירה ישנה? המטבח מיושן אבל ההוצאה על מטבח חדש גדולה עליכם? יש פתרון זול ויעיל – שיפוץ דירה בשילוב מטבח ושדרוג מראה המטבח הקיים. כידוע, מטבח חדש אינו עסק זול שמסתכם בעשרות אלפי שקלים ואף במאות אלפי שקלים, אולם "בשביל כוס חלב אתם לא צריכים את כל הפרה" וכך, בכדי לזכות במטבח חדש אינכם צריכים לעצב מטבח חדש, אלא די בשיפוץ ושיפור המראה הכללי של המטבח הקיים. זהו פתרון חסכוני ויעיל והתוצאה הסופית משביעה רצון. ובכלל, אנשים רבים רגילים למטבח הקיים שלהם, לסידור הארונות והמגרות הקיים ואינם ששים לשנות ולהחליף מטבח, עבור אלו תהליך השיפוץ אידיאלי.

מתי שיפוץ המטבח הקיים אפשרי?

שיפוץ מטבח לא תמיד אפשרי, אם כי ברוב המקרים כן! מטבח במצב סביר, בו פנים הארונות והמגירות בשלמותם, כלומר, העץ אינו אכול – הוא מטבח אידיאלי לשיפוץ ושדרוג. שיפוץ המטבח כולל החלפת ארונות המטבח הקיימים, החלפת הפרזול, אך אינו כולל החלפת הבסיס שכולל את המגרות ואת הארונות. שיפוץ מטבח קיים יכול להתאים גם למי שרוכש דירה חדשה מקבלן ומקבל מטבח סטנדרט ומעוניין לשדרג רק את ארונות המטבח למודרניים יותר על בסיס המטבח הקיים. וכמובן, מי שמשפץ דירה ישנה שיש בה מטבח מיושן במצב סביר, הוא מקרה קלאסי לשיפוץ המטבח.

 

מה כולל שיפוץ המטבח?

שיפוץ מטבח משמעותו שדרוג מראה המטבח הקיים, אם כי יש שיפוץ קל ויש שיפוץ מאסיבי יותר. שיפוץ מטבח יכלול את הפעולות הבאות:

  • החלפת דלתות מטבח בהתאמה למידות המטבח הקיים ועל פי טעם אישי.
  • החלפת  הפרזול לרבות צירי הדלתות של המטבח וידיות.
  • ניתן להחליף שיש וקרמיקה במידת הצורך, אם כי לא חייבים.
  • ניתן להוסיף אי מטבח במידה ומדובר במטבח גדול.
  • ניתן להוסיף ר' מטבח לקבלת מקומות אחסון רבים יותר.

כמובן, שניתן לבצע רק חלק מהפעולות או את כולן על פי תקציב הלקוח ועל פי מצבו של המטבח הנוכחי. מה שבטוח, בסופו של הליך השיפוץ, תקבלו מטבח שנראה כחדש בחיסכון של עשרות אלפי שקלים.