אודות

אודות

דנינו שיפוצים – מגוון שיפוצים ועבודות איכות!

תחום השיפוצים הוא תחום מורכב ומייגע לעיתים. אם אתם מתכננים שיפוץ, אתם בוודאי תוהים איך תוכלו לבחור את אנשי המקצוע המתאימים, לתאם ביניהם ולנהל את תהליך השיפוץ כולו. בדיוק לשם כך קיימת דנינו שיפוצים – חברה איכותית ומקצועית לביצוע כל עבודות השיפוץ, כולן באיכות גבוהה ועל ידי אנשי מקצוע ותיקים ובעלי ניסיון.

אודות דנינו שיפוצים

חברת דנינו שיפוצים היא חברה בעלת ניסיון של מעל 10 שנים בתחום השיפוצים, על כל גווניו וחלקיו. דנינו שיפוצים חרטה על דגלה את המקצועיות ואת איכות העבודה, ומספקת ללקוחותיה שבכל רחבי הארץ עבודות שיפוצים איכותיות ומקצועיות, אשר מקיפות את כל חלקי השיפוץ, למן הרגע הראשון ועד לעבודת הגמר האחרונה. דנינו שיפוצים מעניקה שירות יוצא דופן, ומאפשרת ללקוחותיה ליהנות מתקופת השיפוצים בראש שקט, בלי דאגות מיותרות.

העבודות שלנו

דנינו שיפוצים מבצעת מגוון רחב במיוחד של עבודות מתחום השיפוצים, לדוגמא:

  • עבודות גבס – תחום העבודה המרכזי של מגוון שיפוצים, הכולל עבודות גבס מכל הסוגים, מבניית קירות גבס סטנדרטיים ועד להנמכות תקרה דקורטיביות וכדומה.
  • ריצוף לבית – ריצוף איכותי לכל חדרי הבית עם כל סוגי המרצפות, בעבודה איכותית ומדויקת במיוחד.
  • חיפוי קירות – פנימיים וחיצוניים, בכל סוגי החיפויים, בעבודה מדויקת ויפה במיוחד.
  • עבודות חשמל – עבודות חשמל מכל הסוגים, בהיקפים גדולים הנדרשים לעיתים קרובות בשיפוץ דירה, על ידי חשמלאי מוסמך ובעל ניסיון רב.
  • צביעת דירה – צביעה איכותית עם כל סוגי הצבעים בהתאם לצרכים האישיים של כל לקוח ולטעם האישי שלו.
  • הריסה ופינוי פסולת – הריסת קירות פנימיים על כל הכרוך בכך, פינוי פסולת בניין מן הדירה ומסביבותיה באמצעים חוקיים ונוחים במיוחד.

את כל העבודות הללו מבצעת דנינו שיפוצים במחירים נוחים במיוחד ומשתלמים במיוחד, אשר מאפשרים לכל אחד לערוך שיפוץ יסודי באיכות גבוהה ללא פשרות, מבלי לסבול מעלויות מופרזות, ומבלי להתפשר על איכות השירות.

מתכננים לערוך שיפוץ מקיף? דנינו שיפוצים הוא המקום עבורכם! מגוון עבודות שיפוץ איכותיות ומתקדמות, במחירים נוחים ומשתלמים במיוחד!