מזנון גבס

מזנון גבס

זה עשוי מגבס, אבל עושה רושם ענק!

תמיד ידענו שרהיטים בונים מעץ, וגם מזנון אמור להיות כזה. מתברר שאפשר להשתמש בחומרים אחרים, ולהנות מיתרונות שעץ לא יכול לתת.
מזנון גבס הופך לרהיט מקובל יותר ויותר, ולקוחות רבים כבר נהנים מיתרונותיו. במקום לחפש את המזנון המיוחד בחנות רהיטים, מזמינים מזנון גבס אצל קבלן גבס מיומן, ומרוצים פי כמה.

לחברת דנינו שיפוצים, המתמחה בעבודות גבס, ישנם דוגמאות מרהיבות של מזנונים מגבס, הם עושים רושם מושלם, עוד יותר משל העץ.

היתרונות:

1. מתאים לכל מקום – הגבס הוא חומר גמיש, ואפשר לבנות לוחות מגבס בכל גודל וצורה. הוא אינו דומה לרהיטי העץ הכבדים אשר אין להם גישה נוחה לפינות או למקומות צפופים, אפשר לעצב אותו בכל חלל נתון בהצלחה רבה.

2. טעם אישי – מזנון גבס אפשר להתאים לכל מראה וטעם. מתחשק לכם להתקין מדפים צפופים? רוצים מזנון מרווח? בוחרים לשלב בה וטרינה גדולה או קטנה – הכל אפשר!

3. נוחות – מזנונים מגבס מותקנים בדרך כלל על הקיר ולא עומדים על הרצפה. חסל סדר אבק מתחת לרהיט, תודות למזנון הצף אפשר להגיע לכל פינה, ולהיות בטוחים שהכל נשאר שם נקי כמו שצריך.

4. עיצוב – אפשרויות העיצוב שאפשר לעשות בהתקנת מזנונים מגבס הם בלתי מוגבלים. אפשר לשלב כל מיני סוגי תאורה, מדפי נוי, ואלמנטים שונים ומענינים. נישה מיוחדת לחפצים שונים, או כל צורת עיצוב שרק מדמיינים. רהיט עץ לעומת זאת, מגיע פחות או יותר בעיצוב קבוע, אפשרויות הגיוון שלו הרבה יותר מוגבלות בדרך כלל.

עבודה מקצועית

מזנון גבס דורש השקעה, ואם כבר מזמינים מזנונים מגבס, חשוב שקבלן טוב יעשה את העבודה. לדנינו שיפוצים נסיון רב בתחום, ועבודות הגבס שלהם הם מהטובים ביותר בשוק. לא כדאי להזמין מזנון גבס במקום לא מיומן, גם תשלמו כסף, גם תשקיעו מאמץ, ובסוף התוצאה לא תשביע את רצונכם.

הרשו לעצמכם להנות מסלון מושלם: הזמינו מזנון גבס אצל דנינו שיפוצים ולא תתחרטו אף פעם!