עיצוב גבס

עיצוב גבס

כמעט ואין כיום בית אשר לא תמצאו בו עבודות גבס. מנישות לטלוויזיה ועד מדפים ושולחנות בר. עיצוב גבס קל לביצוע, זול בעלויות ויפה מאוד.
אלו סוגי עבודות גבס קיימות והיכן ניתן לשלב את הגבס בבית?

הגבס הוא חומר גלם בעל יתרונות רבים, יש לגבס יכולות בידוד טובות ואקוסטיות, הגבס  קל להרכבה ולפירוק ובין כל חומרי הגלם- נחשב לאחד הזולים. זו הסיבה שאנו רואים עבודות גבס בלא מעט בתים, בעיקר בסלון. היכן עוד ניתן לשלב עבודות גבס?

 

לשכוח מהרהיטים המרובעים שאנו מכירים

 

עבודות גבס מתבצעות בקלות ובהתאמה ללקוח. משמעות הדבר כי כל רהיט או עיצוב אשר תראו בעיני רוחכם- ניתן יהיה ליצור מגבס. מזנונים שונים, כוורות, נישה, או פס דקורטיבי לקיר אשר חלמתם לעשות ולא ידעתם באיזה חומר להשתמש- תוכלו לבצע בעזרת עבודות גבס.

במקום לרכוש רהיטים כדוגמת מזנון, או להתקין מדפים מעץ אשר לא תמיד משתלבים במראה הקיר והעיצוב הקיים, תוכלו ליצור בעבודות גבס מזנונים, מדפים וכוורות. גימור הגבס הוא נקי ומשלב בעיצוב הקיים בבית. תוכלו להישאר בקווים הנקיים והישרים של לחות הגבס, או לבקש יצירות מעוטרות בפיתוחים שונים ובסגנונות שונים.

מלבד מדפים ומקומות אחסון, תוכלו לעיצור נישות בעזרת עבודות הגבס. בכל נישה תוכלו להציג פריט נוי אחר או אגרטל פרחים.

כאשר אנחנו מדברים על עיצוב גבס, אפשרויות העיצוב הם אין סופיות. לא מדובר רק במדפים ישרים רגילים. לדוגמא, אם תרצו להעביר מדף לאורך כל הקיר, בצורת אלמנט שבלולי למשל- הדבר אפשרי. עבודות בגבס מאפשרות לנו לשכוח מרהיטים המרובעים שאנו מכירים וליהנות מרהיטים בכל צורה ולפי דמיון ולפי הנוחות שלנו.

פרט נוסף האפשרי בעבודות גבס ואינו אפשרי ברהיטים אחרים הוא שילוב תאורה. ניתן לשלב תאורה מאחורי לוח הגבס ובכל ליצור מראה צף של קיר הגס, או נישת הגבס. המראה המתקבל הוא מרשים ביותר.

עבודות גבס יוצרות רהיטים ונישות דקורטיביים הניתנים להתאמה לפי רצון הלקוח. במקום לבזבז כסף רב על רהיטים רגילים, השקיעו בעבודות גבס שיצרו מראה יוקרתי ומודרני בביתכם.