נישות גבס

נישות גבס

נישות גבס: הדרך היפה ביותר לשפר את מראה החדר

נישות גבס אפשר לבצע בכל מיני סגנונות ובכל צורה מתבקשת. הם טובים לצורך יצירת מדפים על הקיר, או מילוי חללים ושקעים. מוצאים אותם במטבח למטרת אחסון כלים או לנוי, וגם בסלון כחלק מעיצוב הקיר.
נישות גבס הם פתרון מצוין וגם יפה: אפשר לשוות להם כל מראה וצורה ולבנות אותם בהתאם למקום שרוצים.

בכל מקום בבית
איך בונים נישות גבס?

הבסיס של נישות גבס הוא בעצם פרופילי מתכת, אותם מעצבים בצורה של המדף הסופי. אחר כך לוקח קבלן הגבס את לוחות הגבס ומצמיד אותה למתכת עד שהצורה הסופית יוצאת מושלמת. בהמשך צובעים את הנישה בהתאמה לקיר הצמוד, ויוצרים גימור בעזרת שפכטל. בסופו של דבר אמורים לקבל הרמוניה כללית.
נישות גבס אמורות להשתלב היטב באוירה הכללית של החדר. הן הופכות להיות חלק בלתי נפרד מן הקיר ומן הרהוט. צבען מתמזג עם הצבע השולט, והן יוצרות מראה אחיד של קו נקי במיוחד.

שילובים בגבס
בתוך נישות גבס אפשר לשלב אלמנטים נוספים, כמו מראה למשל. אם יש מספיק מקום בנישה, ורוצים שהיא תרשים עוד יותר, משלבים בה מראה בכל גודל שניתן, ונהנים מתוצאה מרהיבה במיוחד. מראה היא קודם כל שימושית, וכל אחד מעוניין שיהיו לו מראות בבית, דבר שני, היא מוסיפה אפקט מבריק ומרחיבה את החלל בה הוצבה.

כאשר בונים נישות גבס, אפשר להוסיף להן מדפים מזכוכית. אלו מתאימים למקומות בהם הנישה משמשת למעין תצוגה, אם זה לכלי המטבח או לספרים בסלון. גם בקבוקי זכוכית מתאים להעמיד על מדפים כאלו. התוצאה הסופית מדברת בעד עצמה!

אם בניתם נישות גבס לצורך אחסון כמו פינה עבור כלי הנקיון, ודאי לא תרצו שכל עובר ושב יתקל בהם, זה לא אסתטי במיוחד. חשוב להתקין דלת שתאפשר גישה למקום, שתסגור את הפינה מצד אחד, אך תאפשר יציאה וכניסה מצד שני.

רוצים לקבל הצעות נוספות? מתחשק לכם לראות עוד רעיונות?
דנינו שיפוצים, חברה מתמחה בעבודות גבס, עומדת לשרותכם בכל עת. פנו עוד היום, וקבלו הצעות מדהימות במיוחד.