ריצוף לבית

ריצוף לבית

ריצוף לבית – רק בדנינו שיפוצים!

ריצוף לבית הוא נושא אשר דורש מחשבה רבה, ובעיקר עבודה איכותית ומקצועית. לא תמיד מומלץ לרצף את הבית כולו באותו סוג של ריצוף – לעיתים כדאי לבחור מספר סוגי ריצוף בהתאם לשימושי החדרים, וכדומה. דנינו שיפוצים יסייעו לכם לבחור את הריצוף המתאים לכם ביותר, ויבצעו עבורכם עבודות ריצוף לבית באיכות גבוהה במיוחד!

ריצוף לבית

כאשר עורכים שיפוצים בבית, אחד הנושאים העיקריים בשיפוץ הוא הנושא של ריצוף לבית. ריצוף הוא חלק בסיסי מאד של הבית, ובלעדיו, למעשה, אין דירה כלל. לכן מרבית האנשים משקיעים מחשבה רבה בבחירת הריצוף ובהתקנה שלו, על מנת לוודא שיהיו מרוצים מן הריצוף לאורך זמן. ההנאה ארוכת הטווח מן הריצוף תלויה בשני גורמים עיקריים – הראשון הוא סוג הריצוף, איכותו והתאמתו לחדר, והשני הוא איכות ההתקנה של הריצוף. לכן, כאשר אתם מבצעים שיפוצים בבית וזקוקים לעבודות של ריצוף לבית, מומלץ לבחור בדנינו שיפוצים, אשר יסייעו לכם הן בבחירת הריצוף והן בהתקנתו.

דנינו שיפוצים

דנינו שיפוצים מעסיקה רצפים מן השורה הראשונה, בעלי ניסיון רב ועבודה מקצועית במיוחד. הרצפים של מגוון התקנות מבצעים עבודה איכותית ומקצועית בהתקנה של כל סוגי הרצפות. בדנינו שיפוציםתוכלו לקבל ייעוץ מקצועי וסיוע בבחירת הרצפות המתאימות לכם ביותר, תוך בחינת שיקולים כמו אופי השימוש בחדר, מי האנשים שמשתמשים בו, שיקולי תקציב וכדומה. לאחר שתבחרו את סוג הריצוף המתאים לכם ביותר, יבצעו הרצפים של דנינו שיפוצים התקנה איכותית במיוחד של ריצוף לבית, באופן שיאפשר לכם ליהנות מן הריצוף באופן מלא ולאורך שנים רבות. בין אם מדובר בהדבקה מלאה של מרצפות קרמיקה ובין אם מדובר בהדבקה של פרקט על ריצוף קיים, תוכלו להיות בטוחים שעם העבודה המקצועית של מגוון התקנות הרצפה שלכם תיראה נפלא, ותשמש אתכם היטב, בדיוק כמו שאתם רוצים וצריכים, לאורך שנים רבות – וכל זה במחירים משתלמים ונוחים, שרק מגוון התקנות יכולה לתת.

צריכים ריצוף לבית? צרו קשר עם דנינו שיפוצים כבר עכשיו, ותיהנו מעבודה מקצועית ואיכותית עם כל סוגי הריצוף, והכול במחירים נוחים ומשתלמים במיוחד!


מחירון:

הדבקת אריחי קרמיקה כולל החומר – המחיר למ"ר – 120-200 ש"ח (ישנה אפשרות לקבל חומרים)
ריצוף באריחי שיש – המחיר למ"ר – 400-600 ש"ח (עובי 2 ס"מ)
התקנת פרקט למינציה באמצעות התקנה צפה – המחיר למ"ר – 40-50 ש"ח – התקנה בלבד