שיפוץ דירה – דנינו שיפוצים

שיפוץ דירה – דנינו שיפוצים

דנינו שיפוצים – כל מה שצריך כדי לשפץ את הבית!

שיפוץ דירה הוא נושא מורכב ועמוס בפרטים שונים ומגוונים שאותם יש לבצע. חברת דנינו שיפוצים מבצעת סוגים שונים של שיפוצים ועבודות מתקדמות, כדי להעניק לכם את השיפוץ היפה והאיכותי ביותר לבית שלכם!

דנינו שיפוצים

כל מי שניגש לבצע שיפוץ כלשהו בבית יודע שהוא נכנס לתהליך ארוך ומורכב, ושהוא זקוק לאנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים, על מנת לסיים את השיפוץ עם תוצאות טובות ואיכותיות ועם בית נאה בדיוק כמו שהוא רוצה. לעיתים קשה מאד למצוא מי שיבצע את העבודות הללו. לשם כך בדיוק קיימת חברת מגוון התקנות! למגוון התקנות ניסיון של מעל 10 שנים בתחום השיפוצים, והיא מבצעת עבורכם את כל סוגי העבודות, בעזרת צוות מומחים מקצועי במיוחד.

העבודה שלנו
דנינו שיפוצים מבצעת עבודות שיפוצים איכותיות, ומספקים לכם פתרונות לכל חלקי הבית. למעשה, אנו מבצעים כל מה שקשור לשיפוץ דירה, מהשלבים הראשוניים ביותר ועד גמר העבודה. הנה מספר דוגמאות לתחומי העבודה שלנו:
עבודות גבס – אנו מבצעים עבודות גבס מכל הסוגים: בניית קירות גבס, בניית ארונות מגבס, מדפים ונישות מגבס, בניית תקרות מונמכות מגבס ושלל פתרונות גבס אחרים אשר מתאימים לכל סוגי הבתים.
בניית ארונות מטבח – בניית ארונות מטבח היא עניין הדורש מקצועיות רבה. אנו בונים עבורכם ארונות מטבח עליונים ותחתונים באיכות גבוהה במיוחד, כולל פתרונות בנייה ואחסון בהתאמה אישית.
ריצוף לבית – אנו מבצעים את כל סוגי עבודות הריצוף, עם סוגי מרצפות שונים – קרמיקה, שיש, פרקט, גרניט, שטיחים מקיר לקיר ועוד, על פי הטעם האישי שלכם והצרכים הייחודיים שלכם.
עבודות חשמל – אנו מעסיקים חשמלאים מקצועיים אשר מבצעים עבורכם את כל עבודות החשמל הנדרשות בבית, כולל התקנות של מוצרי חשמל, חיווט, תיקונים וכדומה, בהתאם לצורך.
צביעת דירות – בשלב האחרון של השיפוצים אנו צובעים עבורכם את הדירה בצבעים איכותיים במיוחד ובאופן מקצועי ויעיל במיוחד, למראה של דירה יפהפייה ומושלמת.

רוצים לבצע שיפוצים בבית? פנו כבר עכשיו לדנינו שיפוצים ותיהנו מעבודה מקצועית ואיכותית לכל סוגי השיפוצים, במחירים נוחים במיוחד לכל לקוח!