הריסה ופינוי פסולת בניין

הריסה ופינוי פסולת בניין

הריסה ופינוי פסולת בניין – רק עם דנינו שיפוצים!

תהליך של שיפוץ דירה הוא תהליך ארוך ומורכב, אשר כולל בתוכו עבודות רבות. אנו חושבים על עבודות כמו בניית קירות, עבודות חשמל ואינסטלציה, צביעה, ריצוף וכדומה, אולם ישנו סוג אחד של עבודות שחשוב לזכור, אף שהוא חל שולי, כביכול, אשר אינו מותיר שאריות בבית – הריסה ופינוי פסולת. הריסה של קירות, פירוק רצפות וכדומה הן פעולות שכיחות במהלך שיפוצים, ואת כל פסולת הבנייה יש לפנות באופן יעיל וחוקי. דנינו שיפוצים מסייעת לכם בכל הקשור להריסה ופינוי פסולת, כדי שתוכלו ליהנות מתהליך השיפוץ ומתוצאותיו בראש נקי.

הריסה ופינוי פסולת

כל עבודת שיפוץ כרוכה בלכלוך. אם מדובר בתיקון מקומי כלשהו, הסיפור נגמר לעיתים בלא יותר מאשר שכבה קלה של אבק באזור המשופץ. אולם כאשר מדובר בשיפוץ נרחב, הכולל עבודות הריסה, פינוי פסולת הופך להיות עניין חשוב, מהותי ומרכזי. הריסה של קירות (בעיקר פנימיים), חגורות בטון ומרצפות היא עניין שכיח מאד בשיפוץ, ולכן חשוב להיערך לנושא מראש, הן לגבי עבודות ההריסה עצמן והן לגבי פינוי הפסולת לאחר מכן. עבודות הריסה ופינוי פסולת חייבות להיעשות בהתאם לחוק ובאופן שיאפשר עבודה נוחה, יעילה ובטוחה.

דנינו שיפוצים

חברת דנינו שיפוצים מבצעת עבורכם עבודות הריסה ופינוי פסולת במקצועיות וביעילות, בזכות צוות העובדים המנוסה שלה, שהוא בעל שנים רבות של ניסיון בתחום ההריסה ופינוי פסולת. דנינו שיפוצים מבצעת עבודות רבות ומגוונות בתחום זה, כמו למשל שבירה של קירות מכל הסוגים, פינוי פסולת בניין בשיטות שונות, פירוק קרמיקה, פורצלן וכל סוגי המרצפות, וכמובן ליווי של מכולה לכל תהליך הפינוי. בזכות העבודה הצמודה והאיכותית של דנינו שיפוצים, תוכלו לעבור את תקופת השיפוץ בראש שקט, בידיעה שהפסולת מפונה מן הדירה באופן סדיר, מבלי לפגוע באיכות החיים של השכנים או של בני הבית, ותוך הקפדה על פינוי יעיל ומהיר שיאפשר המשך יעיל של העבודות הנערכות בבית.

משפצים? זקוקים להריסה ופינוי פסולת? פנו עוד היום לדנינו שיפוצים ותקבלו שירות מקצועי ואיכותי לכל אורך תהליך הבנייה והשיפוץ!

מחירון:
פירוק קרמיקה, פורצלן, פירוק של חיפויי קירות, כולל העמסה ופריקה בשטח מורשה – 40-70 ש"ח למ"ר
הריסת מחיצות – בלוק 15- 70-100 ש"ח -ש"ח למ"ר
הריסת מחיצות – בלוק 20 – 90-130 ש"ח – ש"ח למ"ר
פירוק קירות גבס ועבודות גבס 30-60 ש"ח למ"ר
פירוק מקלחת (כולל אביזרים וצנרת) – 80-100 ש"ח למ"ר


הכול כולל מכולה לפינוי פסולת